Karadayı Bu Akşamki Bölüm
Karadayı bu akşamki bölümü (Karadayı 2.Bölüm) saat 20:00'da ATV'de başlayacak.Kısacası dizimiz kendi günü ve kendi saatinde devam ediyor.
Karadayı 2.Bölüm: http://www.karadayiizle.com/2012/10/karadayi-2-bolum.html
Bunun yanısıra ilk bölümde heyecan doruğa çıktığı için herkes 2.bölümde neler olacağını merak ediyor.Karadayiizle.com'a gelen yorumlarınıza baktığımızda Kenan İmirzalıoğlu'nun yani Mahir Kara'nın dizideki bayan karakterlerle yakışmadığını söylüyorsunuz.Ancak acele karar vermemek lazım çünkü henüz Bergüzar Korel yani Hakime Feride'yle bir araya gelmediler.Bunun yanı sıra Mahir Kara'nın Leyla Lydia Tuğutlu yani kız kardeşi Songül'le çok yakıştığını söylüyorlar.Ancak böyle bir şeyde kardeşi olduğu için mümkün değil.

Karadayı izle fan sitesi olarak akşam dizimiz yayınlandıktan hemen sonra sitemize Karadayı 2.Bölüm'ün linkini sizler için koyacağız.Şimdiden keyifli seyirler.
Karadayı Bu Akşamki Bölüm
Karadayı Bu Akşamki Bölüm

www.karadayiizle.com

Etiketler: , , , ,


1 Yorum Var! "Karadayı Bu Akşamki Bölüm"

  1. Anonymous diyor ki:

    içerikler kaliteli güzel site,başarılar.

Yorumlarınızı bekliyoruz: (anonimi seçerek anında yorum atabilirsiniz.)

Karadayı dizisi fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır. İletişim: iqx2ekin(et)gmail.com - Reklam Gizlilik Politikası -