Karadayı 36.Bölüm Fragmanı
Karadayı 36.Bölüm Fragmanı daha dünkü bölüm yayınlandıktan hemen sonra ATV ekranlarında yayınlandı. Sizlerle 36.bölümümüzün fragmanını paylaşıyoruz.

Karadayı dizisi muhteşem bir şekilde ilerlerken olaylar hiçbir zaman durulmuyor. Karadayı 36.bölümü 17 Haziran akşamında saat 20:00'de ATV ekranlarında bizlerle olacak. Karadayı son bölümün sonunda Mahir Kara çıkan yangını görmeyi başarmıştı. 36.bölümün fragmanında ise Mahir'in hapishaneye girdiği gösteriliyor. Mahir mapushanede iken babası Nazif Kara ise Mahir'e şiir okuyor. Komiser Yasin'in vurulduğunun gözüktüğü 36.bölüm fragmanlarında Karadayı izle'nin yeni bölümünün aksiyon dolu olacağını gösteriyor. Mahir'in nişanını attığı eski nişanlısı Ayten, Necdet'e bütün olanları anlatıyor. Turgut'un kendisine yaptıklarını da Necdet'e söyleyen Ayten olayların gidişatını değiştiriyor. Necdet ise küplere binip Hakime Feride hanımla görüşmeye gidiyor. Bakalım Ayten Necdet'e neler söyledi? Necdet Feride'ye neler anlatacak?

KARADAYI 36.BÖLÜM FRAGMANI


Karadayı 36.bölüm fragmanını paylaştığımız bu makalemize değerli yorumlarınızı bekliyoruz. 17 Haziran Pazartesi günü Karadayı 36.bölümü kaçırmayın. Keyifli seyirler.
www.karadayiizle.com

Etiketler: ,


6 Yorum Var! "Karadayı 36.Bölüm Fragmanı"

 1. Adsız diyor ki:

  aaaa

 2. Adsız diyor ki:

  Neden yaptıki Mahir bunu.Hemde kanun kaçağı durumdayken.Artık oda bize demir parmaklıklar ardındanmı selam verecek.Olamaz artık böyle bir şeyyyyyyyy

 3. Adsız diyor ki:

  GERDEK KATİL DIŞARDA CİRİT ATACAK KARA AİLESİ İÇERDE ÇİLE ÇEKECEK DIŞARDA ÇİLE ÇEKECEK MAHİRDE HAPİSTEYDİ SANIRIM ANNESİ YANGINDA ÖLDÜ BÜTÜN AİLE PERİŞANDI KESİN YANGINIDA MAHİR ÇIKARDI ODA ONUN ÜSTÜNE KALDI ORHAN YADA TURGUT SAVCI KESİN TURGUTTUR YASİNİ VURUYOR İNŞALLAH ÖLMEZ FİLİMİ İYİCE DRAMATİK HALE GETİRDİLER SONUNDA AYTEN NECDETE GERÇEĞİ SÖYLÜYOR UMUYORUZKİ ÖBÜR TÜRLÜ BU FİLMİN İÇİNDEN ÇIKILMAZ NECDETTE UMARIZ BÜTÜN DETAYLARIYLA FERİDEYE HERŞEYİ ANLATIR BU SEFER TURGUT FİRAR OLUR SAVCILARIN YÜZ KARASI..........

 4. Adsız diyor ki:

  Mahir Kara şimdiye kadar son derece akılcı davranmaktaydı.Ancak 36.fragmanda parmaklıklar ardında olduğunu gördük.Her ne kadar Necdet e yakın olmak istemesi öyle bir karar aldırmış olabilir ancak bu onun sonu olduğunu ilerleyen günlerde görecek.Necdet i Savcı Turgut çıkartır.Ancak Mahir in vay haline.Gel-git akıllı Feride karakterimi ASLA .Feride Mahir i suçlamaktan,azarlamaktan başka şimdiye kadar ne yaptıki????Sürekli Turgut un pembe yalanlarına inanıyor Mahir in içtenlikle dürüstlükle söylediklerine 36 bölüm geçti hala inanamadı.Bence Mahir böyle bir insanla asla yapamaz.Aşk bir yere kadar.Lütfen Mahir in de ayakla artık yere bassın.Feride yi unutsun.Sevgili senaristler lütfen Mahir in Feride ye karşı olan KÖR lüğünü yok edin.Mahir i saplantılı Aşık konumuna getirdiniz.Feride ağlaması bitti şimdi Mahir i ağlatıyorsunuz.Evlere ve diziye uğursuzluk gelecek artık ağlamasın kimse.Safiye anne de ölmesinki Mahir i korusun kollasın.
  Bence Safiye anne ve Nazif baba bu dizinin Omurgasını oluşturuyor.Onlardan biri gittimi bu dizi biter.Çok güzel bir dizi ile karşılaşmışken çok çabuk yok etmeyin bu diziyi.

 5. Adsız diyor ki:

  YÜZÜK sahnesi Ezel-Eyşan da da aynı olmuştu.Şimdi Mahir -Feride de aynı.Çok örtüşmeye başladı.Neden? Karakterler farklı ama olay aynı.Böyle senaryo ya Kenan bey nasıl evet dediki.Hani çok ince eleyip sık dokurdu? Bu detayları görmemiş olamaz asla.Yada detaylar ile uğraşmadı sadece konuya mı baktı acaba.
  *****Neyse Kenan bey ne yapsa yeridir.Gönüllerimizin KRALI dır kendisi.
  Onun bu ekranda ''Gözlerinin içi ile gülümsemesi yeter''.

 6. Adsız diyor ki:

  Nazif baba artık demir parmaklıklar arasında kalacağını anladığı içinmi efkarlanıp şiir dinlrtisi sunuyor biz seyircilerine.....????

Yorumlarınızı bekliyoruz: (anonimi seçerek anında yorum atabilirsiniz.)

Karadayı dizisi fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır. İletişim: iqx2ekin(et)gmail.com - Reklam Gizlilik Politikası -