Karadayı 46.Bölüm Fragmanı




Karadayı dizisinde olaylar ve aksiyon tüm hızıyla devam ederken sır perdeleri birer birer aralanıyor. 46.Bölümde Hakime Feride, Turgut'un başsavcıyı öldürdüğünü öğreniyor. Bunu bilen Savcı Turgut, Feride'yi öldürmek için plan yapıyor ve fragmanın sonunda planını işleme koyuyor. Bu sefer kimseye görev vermeden kendi işini kendi halleden Turgut net bir şekilde Feride'yi bıçaklıyor. Bu arada başsavcının mezarı açılıyor. Karadayı 46. heyecan dolu bölümüyle ATV ekranlarında bizlerle olacak. Karadayı izle web sitemizde paylaştığımız 46.bölüm fragmanına değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

KARADAYI 46.BÖLÜM FRAGMANI

Karadayı 46.bölüm fragmanını paylaştığımız bu makalemize değerli yorumlarınızı bekliyorum. Yorum yapmak için bu sayfanın en altındaki yorum panelini kullanabilirsiniz.
www.karadayiizle.com

Etiketler: , , ,


4 Yorum Var! "Karadayı 46.Bölüm Fragmanı"

 1. Adsız diyor ki:

  Eveeeetttt Feride ölecek demişti birkaç yorumcu.Doğru sanırım.Ama ölmesini hiç istemeyiz inşallah herşey tam tersi olur.Biz o dizide Bergüzar hn ın o güzel yüzünü ve yorumunu görmek istiyoruz.Ayrıca diziyede çok yakışıyor Kenan bey ile.

 2. Adsız diyor ki:

  film harika suan dort gozle pazartesiyi bekliyoruz ailece

 3. Adsız diyor ki:

  feride ölürse şahsen filmi izlemem tadı kacar mahirle feride nin aşk ı biterse filmde bitmis demektir...

 4. Adsız diyor ki:

  Kenan bey ve Berguzar hn çok iyi yorumluyor rollerini.Feride karakteri ölürse çok iyi gitmez bu dizi.Onlar çok yakıştı birbirine.Eminim sonunda bu ikili evlenecek ve mutlu olacak.Tüm beklentimiz bu.EZEL gibi olmasın lütfen.Bu diziye yakışacak bir son olur belki.

Yorumlarınızı bekliyoruz: (anonimi seçerek anında yorum atabilirsiniz.)

Karadayı dizisi fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır. İletişim: iqx2ekin(et)gmail.com - Reklam Gizlilik Politikası -